Soru Cevap Bölümü

Yeni mezun elektronikçiyim Yeni mezun elektronikçiyim

Gönderen
Editör
Yeni mezun elektronikçiyim, iş bulamadım, bulunduğum şehirde her türlü kart ve cihaz tamirini kendim yapmak istiyorum, bu kolay mıdır ? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Tarih:07.07.2014 13:07:17     |   Yanıt Sayısı: 1

Cevap
Önder ŞİŞER
Cevap
Gönderen
Önder ŞİŞER
07.07.2014 13:12:03
Elektronik malzemeleri biraz tanıyan; mühendis, teknisyen veya tekniker arkadaşlar kolayca elektronik cihaz-kart tamirine başlayabilirler. Bu konuda eğitim sayfamızdaki ücretsiz sunumlarımızı indirebilir, sonrasında EFL VI Tester-TFT cihazımızı alarak kart tamirine başlayabilirsiniz. Eğitim sunumlarımızda küçük bir maliyet ile kendinize ait bakım-onarım atölyesi kurup bu işe başlayabileceğiniz cihaz önerileri verilmiştir. Böylece kendi işinize sahip olur, bulunduğunuz çevrede hemen hizmet vermeye başlayıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

EFLVITester-TFT cihazımız kart tamiri için ürettiğimiz ve teknik servisimizde kullandığımız hesaplı ve kolay kullanışlı milli cihazımızdır. Teknik servisimizde yıllardır devre şeması olmayan ve tek arızalı kartları onarmaktayız. Empedans testi ile örneğin; devre içi bir transistör testi 2 saniye, diyot testi 1 sn., 20 pinli bir entegre testi ise 20 saniye sürmektedir.
 
Cevap Yaz
       
İsminiz :  
       
E-Posta Adresiniz : * Zorunlu değil
       
Cep Telefonunuz : * Zorunlu değil
       
Cevap Başlığı :  
       
Cevabınız :