Soru Cevap Bölümü

Elektronik konusunda bilgim ve kendime güvenim az Elektronik konusunda bilgim ve kendime güvenim az

Gönderen
Editör
Elektronik konusunda bilgim ve kendime güvenim az, ama bulunduğum şehirde ihtiyaç ve talep çok, bu konuda nasıl destek olursunuz ?
Tarih:07.07.2014 16:22:08     |   Yanıt Sayısı: 1

Elektronik konusunda bilgim ve kendime güvenim az
Önder ŞİŞER
Elektronik konusunda bilgim ve kendime güvenim az
Gönderen
Önder ŞİŞER
07.07.2014 16:22:36
EFLVITESTER cihazımız ile; başta endüstriyel, medikal, güvenlik, haberleşme gibi çok çeşitli alanlardaki cihaz ve kartları kolayca onarabilirsiniz. Bunun için öncelikle web sayfamızdan EFL VI tester-TFT cihazımızı ve eğitim sayfamızda bulunan sunumlarımızı inceleyiniz. Sunumlarımızı ücretsiz indirebilirsiniz. Genellikle onarımlar büyük şehirlerde yapılmakta, maalesef küçük şehir ve ilçelerde sizler gibi hizmet vermek isteyen teknik arkadaşlar bulunmamaktadır.

Aslında az bir cesaret ve tanıtım ile bulunduğunuz bölgelerde çok kazanabilir ve hızlı çözümler üretebilirsiniz. Bizim desteğimizi de almanız sizinle birlikte başarılara devam etmemiz demektir. Ülkemizin her İlçesinde elektronik onarım ve test çözümleri sunan teknik servisler oluşmasını, bu gayretli teknik arkadaşlar ile bilgi paylaşımı yapmayı hedeflemekteyiz. Bizlerle çekinmeden irtibat kurabilirsiniz.
 
Cevap Yaz
       
İsminiz :  
       
E-Posta Adresiniz : * Zorunlu değil
       
Cep Telefonunuz : * Zorunlu değil
       
Cevap Başlığı :  
       
Cevabınız :